Team

Radosław Przysiecki

Pomysłodawca i założyciel Akademii. Motocyklista od wielu lat. Zjeździł na dwóch kołach kawałek Świata od Mongolii przez Islandię po Brazylię. Ostatnio próbuje swoich sił w trialu motocyklowym. Posiada uprawnienia instruktora Międzynarodowej Akademii Instruktorów BMW zarówno w terenie jak i na szosie.
 

Monika Ożóg - Przysiecka

Najładniejsza postać naszego teamu. Monika zajmuje się w firmie administracją, obsługą klienta oraz sprzedażą. Na co dzień czynna motocyklistka.
 

Tomek Nowak

Instruktor Akademii Enduro w latach 2012 - 2015. W tym czasie przeszkolił setki osób. Motocyklista z wieloletnim doświadczeniem i wieloma km nawiniętymi na koła. Instruktor nauki jazdy z niewyczerpanymi pokładami cierpliwości dla kursantów. Nasz przyjaciel, zginął w wypadku robiąc to co najbardziej kochał. Tomku pozostaniesz na zawsze w naszych sercach.
 

Dominik Bartelak

Instruktor Akademii Enduro. Od ponad 15 lat podróżuje na motocyklach enduro. Startuje także w terenowych rajdach długodystansowych. Wcześniej także RSMP. Przemierzał trasy Islandii, Tunezji, Maroko, Brazylii, Fuerteventura, oraz krajów alpejskich. Ostatnia wyprawa do Chile, Argentyny i Boliwii śladami rajdu Dakar. Certyfikowany przez BMW Motorrad przewodnik motocyklowy. Jego pasja to mapy i nawigacja w terenie.
 

Paweł Kwiatkowski

Instruktor Akademii Enduro. Na ciężkich enduro od 2002 roku. Przemierzył na 2 kołach Chile, Argentynę, Rosję i kraje Bałkańskie. Zdeklarowany wyznawca kultu BMW GS i posiadacz 10 letniego 1200 GSA, który jak twierdzi Paweł nigdy go nie zawiódł w podróży. Swoją pogodą ducha zaraża nie tylko kursantów ale i resztę zespołu.
 

Mateusz Łaskawiec

Mechanik i kandydat na instruktora. Motocyklista od 14 roku życia. Początki na asfalcie, obecnie miłośnik terenu i technicznej jazdy. Wakacyjne wyjazdy na południe Europy oraz zwiedzanie miejsc mało turystycznych to jego konik. Łączy pasję z pracą zawodową pracując w jednym z serwisów BMW. Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach skrajnie patowych mechanicznie sprawiła, że znajomi mówią na niego król Julian. 

 

Artur Jurczak

Neofita dwóch kółek. Wciąż dążący do perfekcji w jeździe na swoim  GS-e. Na co dzień instruktor strzelectwa. Z zamiłowania piwowar. W Akademii zajmuje się sprzedażą, obsługą klienta oraz wszelkim sprawami, bez których nasze szkolenia i podróże nie byłby takie fajne.

 

Gabryś Marcinów

Jeździ na motocyklu od 5 roku życia. Od 2004 roku startuje w Trialowych Mistrzostwach Polski. Ma na koncie również kilka sezonów  w Mistrzostwach Europy i Świata w Trialu, Mistrzostwach Polski Super Enduro jak i Hard Enduro w Rumunii.  Technikę jazdy jak i doświadczenie trenerskie szlifował pod okiem Mistrza Świata w Trialu Adama Ragi. W roku 2017 zdobył swój 6 –ty tyłu Mistrza Polski w Trialu. Pogoda ducha, cierpliwość i totalna pasja do tego co robi sprawia, że szkolenia z Gabrysiem są nie tylko okazją do podniesienia umiejętności, ale również świetną zabawą.