Team

Radosław Przysiecki

Pomysłodawca i założyciel Akademii. Motocyklista od wielu lat. Zjeździł na dwóch kołach kawałek Świata od Mongolii przez Islandię po Brazylię. Ostatnio próbuje swoich sił w trialu motocyklowym. Posiada uprawnienia instruktora Międzynarodowej Akademii Instruktorów BMW zarówno w terenie jak i na szosie.

Monika Ożóg - Przysiecka

Najładniejsza postać naszego teamu. Monika zajmuje się w firmie administracją, obsługą klienta oraz sprzedażą. Na co dzień czynna motocyklistka.
tomek

Tomek Nowak

Instruktor Akademii Enduro w latach 2012 - 2015. W tym czasie przeszkolił setki osób. Motocyklista z wieloletnim doświadczeniem i wieloma km nawiniętymi na koła. Instruktor nauki jazdy z niewyczerpanymi pokładami cierpliwości dla kursantów. Nasz przyjaciel, zginął w wypadku robiąc to co najbardziej kochał. Tomku pozostaniesz na zawsze w naszych sercach.
 

Rafał Matusiak

Instruktor Akademii Enduro oraz mechanik motocyklowy. Czynny motocyklista podróznik. Odbył wiele podróży na dwóch kołach zwiedzając Rumunię, Ukrainę, Norwegię i wiele krajów Europy. Rafał pracował wiele lat w autoryzowanym serwisie BMW jak również w serwisach innych marek. Dziś właściciel firmy Pro-Moto zajmującej się serwisem motocykli różnych marek i renowacją zabytkowych motocykli. 

 

Dominik Bartelak

Instruktor Akademii Enduro. Od ponad 15 lat podróżuje na motocyklach enduro. Startuje także w terenowych rajdach długodystansowych. Wcześniej także RSMP. Przemierzał trasy Islandii, Tunezji, Maroko, Brazylii, Fuerteventura, oraz krajów alpejskich. Ostatnia wyprawa do Chile, Argentyny i Boliwii śladami rajdu Dakar. Certyfikowany przez BMW Motorrad przewodnik motocyklowy. Jego pasja to mapy i nawigacja w terenie. 

Paweł Kwiatkowski

Instruktor Akademii Enduro. Na ciężkich enduro od 2002 roku. Przemierzył na 2 kołach Chile, Argentynę, Rosję i kraje Bałkańskie. Zdeklarowany wyznawca kultu BMW GS i posiadacz 10 letniego 1200 GSA, który jak twierdzi Paweł nigdy go nie zawiódł w podróży. Swoją pogodą ducha zaraża nie tylko kursantów ale i resztę zespołu.

Michael Wofford

Nasz nowy kolega. Amerykanin żyjący w Polsce. Michael jest naszym Amerykańskim łącznikiem. Posiada wieloletnie doświadczenie na różnorodnych motocyklach od moto - crossu poprzez motocykle Adventure do podróży długodystansowych. Na motocyklu zwiedził wiele miejsc takich jak USA, Europa, kraje Bliskiego Wschodu. Michael jest certyfikowanym instruktorem Harley Davidson i uczył wielu nowych adeptów jazdy szosowej. W czerwcu 2016 z powodzeniem ukończył kurs Międzynarodowej Akademii Przewodników BMW. Michael jest zawsze chętny dzielić się swoją wiedzą, entuzjazmem zarówno do motocykli szosowych jak i terenowych.