kontakt

Karta Podarunkowa

Chcesz podoarować wyjątkowy prezent bliskiej osobie czy kolegom, z którymi jeździsz? 

Wybierz wartość prezentu i podaj dane osoby obdarowanej. Po dokonaniu wpłaty, otrzymasz od nas estetyczną kartę podarunkową.

Osoba obdarowana wybierze sobie konkretny termin i dokończy proces rezerwacji opłaconej przez Ciebie.

 

Zakup Karty Podarunkowej

PLN
Dane płatnika
Akceptuję regulamin Akademi Enduro
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Radoslaw Przysiecki Akademia Enduro z siedzibą w Mogilanach, ul. Słowiańska 5/3, jako administratora danych osobowych, w celu realizacji usług oraz do celów marketingowych, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych oraz regulaminem świadczenia usług Akademii Enduro.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w szczególności imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, adresu poczty elektronicznej i numeru telefonu, dla celów marketingu produktów i usług podmiotów współpracujących z Radosław Przysiecki Akademia Enduro. W szczególności na przesyłanie mi środkami komunikacji elektronicznej różnego rodzaju informacji handlowej i innych materiałów m.in. w celach promocyjnych i marketingowych podmiotów trzecich współpracujących z Radosław Przysiecki Akademia Enduro oraz przez podmioty trzecie, z którymi Radosław Przysiecki Akademia Enduro współpracuje.